na úvod

anketa
aktuality
kontakt
plán akcí
video
e-mail organizace
formulář
menu organizace
zde naleznete několik informací o naší organizaci

seznam členů výboru
seznam členů rybářské stráže
seznam vedoucích brigád
jak se stát naším členem
Přidat k oblíbeným
Dnes je
US Map
 

Prijímání clenu

Přijímání nových členů do MO ČRS,z.s. Malá Skála.

Do naší MO přijímáme všechny zájemce o členství, kteří mají zájem se zapojit do činnosti naší organizace. Podmínkou přijetí je dodržování členských povinností.

Jaké jsou povinnosti členů ČRS,z.s., MO Malá Skála:

Každý náš člen má za povinnost podílet se svou prací na činnosti naší MO a to ročne odpracovat na brigádách 8 hodin nebo tyto hodiny finančne nahradit (1 hod. = 150 Kc). Každý se muže sám rozhodnout při přijetí, zda chce brigády platit nebo si je odpracuje. Pracující členové brigády odpracují při údržbě chovných potoků, při slovech a vysazování ryb do chovných potoku, vysazování ryb do revíru Jizera 9, při zajištění ostrahy revíru Jizera 9 apod. Brigády se dělají vždy rok dopředu, tzn. např., že v r. 2020 si člen udělá brigádu, aby v r. 2021 obdržel povolenku atd. Mezi další povinnosti našich členů patří zaplacení členského příspěvku do konce dubna příslušného roku, dodržování stanov ČRS,z.s. a obecně závazných právních předpisů o rybářství a dodržovaní bližších podmínek rybářského práva.

Co Vám přinese členství v naší MO:

Každý náš člen, který splní své členské povinnosti si muže zakoupit celosvazovou nebo územní mimopstruhovou nebo pstruhovou povolenku k rybolovu v revírech ČRS,z.s.. Pro ty nejnáročnejší nabízíme i povolenky platné v Moravském rybářském svazu,z.s.. Naši členové mohou vykonávat rybářské právo i na některých rybářských revírech místního významu v Severočeském územním svazu (např. Na Velkém písečáku v Příšovicích a dalších – vše bude vysvětleno při výdeji povolenky).

Jak se stát naším členem:

Veškeré informace Vám podá p. Kučera Lukáš na tel.:
608947891


zpět
stav hladiny a průtok řeky Jizery
graf z limnigrafu v Železném Brodě.Nejbližší místo měření od našeho revíru.
počasí u nás
webkamera na Malé Skála
předpověď počasí dle firmy Meteopress s.r.o.
předpověď počasí dle firmy Meteopress s.r.o.
předpověď počasí dle firmy Meteopress s.r.o.
SPONZOŘI
počítadlo návštěv
PageRank
stále na rybách